DEĞERLERİMİZ

Oldukça dikkatli bir şekilde seçilmiş olan özel yatırım uzmanlarımız derin yatırım bankacılığı tecrübesini nazik müşteri hizmeti ile birleştirmektedir ve bu Gedik Private kültürünün kalbidir.

Müşterilerimize Önem Veririz

  • Kendimizi Müşterilerimiz Yerine Koyarız - Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini ve önceliklerini tek tek dinler, onları anlar kişisel durumuna göre hazırlanmış terzi dikim, özel çözümler üretir ve süreçleri devamlı takip ederiz.
  • Geleceğinize Geleceğimiz Gibi Bakarız - Sermaye piyasalarında uzun soluklu başarının anahtarı, yatırımcılarımıza sürdürülebilir ve uzun vadeli katma değer yaratabilmekten geçiyor. Bunun için yatırımlarınızı yatırımlarımız gibi görür, geleceğinize geleceğimiz gibi bakarız. Sermaye piyasalarında uzun soluklu başarının anahtarı, müşterilerimize sürdürülebilir ve uzun vadeli katma değer yaratmaktan geçtiği fikrini daima koruruz. Genel varlık ve yatırım yönetimi stratejilerini geliştirmek için müşterilerimize iyi bir partner oluruz.
  • Doğruluk - Gedik Private olarak size verdiğimiz sözlerin arkasında kalacağımıza ve bunları dürüstlük ve şeffaflık içinde yapacağımıza güvenebilirsiniz.

İşimize Tutkuyla Bağlıyız

Size en iyi hizmet vermenin en temel yolu yaptığımız işe verdiğimiz önem ve ona duyduğumuz tutkudan geçiyor. Bu tutku, işimizi sürekli yenileme ve geliştirmeyi sağlıyor.

  • Yenilikçilik – Gedik Private finansal piyasalarda yenilikleri, yeni finansal ürünleri takip eder, yerel ve küresel piyasaları takip ederek sizi yeni oluşan yatırım fırsatları ile tanıştırır.
  • Müşteri Memnuniyeti – Gedik Private tamamen müşteri memnuniyetine odaklanır. Sizin memnuniyetiniz için işimize odaklanır, disiplinli bir şekilde çalışırız.
  • Güçlü Miras – Gedik Private, sermaye piyasalarının geleceğinin şekillenmesi için gösterdiği çabalardan gurur duyar. Güven, kalite, gizlilik ve istikrar bu mirasın en temel ilkeleridir.

İşimizi Mükemmel Bir Şekilde Yapma İstiyoruz

Gedik Private’da özel müşterilerimize mükemmelliği hedefleyen bir anlayış ve hizmet kalitesi taahhüt ederiz.

  • Piyasa Uzmanlığı – Finans piyasalarının sunduğu tüm yatırım fırsatlarını seçkin piyasa uzmanlığımız ile özel müşterilerimize iletiriz. Özenle seçilmiş tavsiyeleri size özel çözümler ile bulursunuz.
  • Yüksek Performans – En temel amacımız müşterilerimizin varlıklarının risklere karşı korunarak gelişmesidir. Bunu sağlayabilmek için iyi eğitimli, uzman personelle müşterilerimize hizmet veririz. Üstün yatırım performansı için doğru iş akışları ve mükemmel işleyen bir sistem altyapısı sağlarız.
  • Daima İleriye Bakarız – Uzmanlığımız daima geliştirmek için uğraşır, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarınıza uygun yeni çözümler sunarız.