GEDİK PRIVATE WEALTH MANAGEMENT

Siz hayatınızı hedef ve tutkularınız ile yaşayın, biz varlıklarınızı yönetmeye yardımcı olalım. Siz işinize ve ailenize zaman ayırın, konfor size kalsın

Gedik Private Wealth Management’da çok değerli müşterilerimizin varlıklarını en iyi şekilde yönetmek için gayret gösteririz. Müşterilerimizin risk anlayışı ve hedeflerine uygun olarak onlara yatırım danışmanlığı hizmeti verebilir veya varlıklarını onların adına biz yönetebiliriz.

Müşterimizi tanımak, onların geçmiş tecrübeleri, iş ve sosyal hayatları hakkında bilgi almak bize yatırımcı profillerinin oluşturulmasında yarar sağlar. Gedik Private Risk Profili Modülü’nün yardımlarıyla sizin risk ve getiri eşiklerinizi bilimsel yollarla saptar size hizmet vermek için en uygun yatırım araçlarını tespit ederiz.

Eğer yatırım kararlarınızı kendiniz alırken bir de profesyonel yatırım tavsiyeleri almak istiyorsanız Gedik Private’ın yatırım danışmanlığı servisinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan yatırım danışmanlığının seviyesini belirleyelim, “Özel Yatırım Uzmanınız” size en uygun terzi dikim çözümleri önersin.

Eğer siz yatırımlarınızın yönetimi için Gedik Private Özel Varlık Yönetimi’ni yetkilendirirseniz varlıklarınızı varlıklarımız gibi yönetiriz ve zaman size kalır. Portföyünüz sizin getiri beklentilerinize uygun olarak Gedik Private’ın uzmanlığı ve profesyonelliği ile yönetilir, tarafınıza periyodik bilgilendirmeler ve raporlamalar yapılır.