GEDİK PRIVATE HİSSE SENEDİ & VİOP PLATFORMLARI

Hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi internet şubemizden ve Gedik Mobile’dan yapabilir, profesyonel kullanıcıların tercih ettiği e-broker sistemleri ile Borsa İstanbul’a on-line erişim sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz, Borsa İstanbul Hisse Senedi ve Borsa İstanbul Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasasında ( VİOP ) on -line işlem imkanına sahiptir. Online şubemizin yanında e-broker sistemlerinden ve cep telefonu uygulamamız olan Gedik Mobile üzerinden de tüm hisse senedi ve VİOP işlemlerini gerçekleştirebilen müşterilerimiz, portföylerini izleyebilir, para transferi yapabilirler.

Yatırımcılarımıza GPS kanalıyla günlük hisse senedi önerileri verilir. Öneriler alış- satış veya açığa satış-alış şeklinde olabilir. Müşterilerimizin talebi halinde açığa satışlarına karşılık takas gününde ödünç hisse senedi kiralamasına aracılık işlemleri de yapılmaktadır.

GPS önerilerimiz her sabah VİOP’ta özel müşterilerimiz ile paylaşılmakta, gün içinde öneri değişiklikleri cep telefonlarına gelen özel mesajlarla veya özel yatırım uzmanları kanalıyla müşterilerimize duyurulmaktadır.

Hisse senedi ve VİOP İşlemlerinde aşağıdaki şekillerde bağlantı kurabilirsiniz.

  •  
 

Gedik Private Online Şubemiz

Müşterilerimiz Online Şubemizde;

Müşteri hesap özetini, hesap ekstresini görebilir, kendisine ait portföyler arasında geçiş yapabilir, yatırım fonu işlemleri, daha önceden bize talimatla belirlediği banka hesaplarına EFT/Havale yapabilir, WEBFX uygulaması ile hisse senedi ve vadeli işlem fiyatlarını canlı/derinliksiz izleyebilir, VİOP ve Hisse senedi işlemlerini on-line olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimiz internet şubesi giriş şifrelerini diledikleri zaman kendileri değiştirebilirler.

Internet üzerinden işlem yapmak ve Gedik private müşteri olmak için bize ulaşın.

Gedik Mobile

Gedik Pirvate müşterileri Iphone ve diğer Android telefonları ile Gedik Mobile ve Gedik Iphone uygulamalarına giriş yapabilirler.

Gedik Mobile’da;

hisse senedi ve VİOP alım satım menüsüne ek olarak,

  • Sayfam
  • Piyasalar
  • Haberler
  • E-takvim

sayfaları da bulunmaktadır.

Gedik Mobile’dan derinlikli ve gecikmesiz veri yayını talep etmek ve Gedik private müşteri olmak için bize ulaşın.

Profesyonel Yatırımcı e-broker sistemleri

Hisse senedi ve VİOP’ta derinlikli ekranlar ile işlem yapan profesyonel yatırımcılarımız için e-broker sistemlerimiz bulunmaktadır. Matriks ve Foreks veri dağıtım şirketleri tarafından geliştirilen ve bu ekranların aktif oldukları anlarda işlem yapılabilen e-broker programları aynen online internet şubemize giriş yaptığınız kullanıcı kodu ve şifre ile aktif olmaktadır.

Yükle Matriks e-broker programını yüklerken “Aracı Kurum Seçimi” bölümüne Gedik Yatırım yazılacaktır. e-broker yüklemesinde sorunla karşılaşıyorsanız 0216 411 2353 den yardım alabilirsiniz.

Yükle Matriks Trading Platformu ile işlem yapmak için Matriks programına giriş yapmanız ve kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Yükle Foreks e-broker programını yüklerken “Aracı Kurum Seçimi” bölümüne Gedik Yatırım yazılacaktır. e-broker yüklemesinde sorunla karşılaşıyorsanız 0216 411 2353 den yardım alabilirsiniz.