NAKİT YÖNETİMİ & TÜREV İŞLEMLER

Sabit getirili ürünlerin de getirileri geliştirilebilir. Risk profilinize ve piyasa beklentilerinize uygun türev araçlar ile portföyünüzü etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Nakit Yönetim Ürünleri

Hesabınızdaki tasarrufları sizin belirleyeceğiniz vade ve risk yapılarına göre nemalandırıyor getirilerinizi maksimize etmeye gayret ediyoruz.

Türev Ürünler

Yatırım hesabınızdaki tasarruflarınızı en etkin şekilde değerlendiriyor, geleneksek bankacılık ürünlerinden daha esnek ve cazip getirili forward, swap, futures, opsiyon ve yapılandırılmış ürünler gibi işlemler ile yatırımlarınıza yön veriyoruz. Dünya finans piyasaları ile entegrasyonun artması ile Türkiye finans piyasalarında da artan türev enstürümanlar özel bir uzmanlık gerektirmektedir. Uluslararası yatırım bankacılığı ürünlerine tam hakim olan Gedik Private’da türev ürünler ile ister fiyat değişim risklerinden korunabilir ister cazip kazanç fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün oynaklık ve risk düzeyine göre getiri potansiyeli de artmaktadır. Türev ürünlerde yatırımcılarımız düşük teminatlar kullanarak spekülatif getiriler elde edebilecekleri gibi hedge amacıyla belirli riskleri bertaraf etmek için forward, futures veya opsiyon ürünlerinde pozisyon alabilirler.

Anapara kaybı yaşamayın

Gedik Private’da gerek getiri performansınızı artırmak, gerekse riskten korunmak amacıyla dilediğiniz yatırım ürününde opsiyon alabilir veya satabilirsiniz. Tailor-made yapılan öneriler finansal ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun olarak özel yatırım uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmelerin ardından belirlenir.