ÖZEL İŞLEM PLATFORMLARIMIZ

Türkiye’deki en geniş yatırım ürünü ve hizmet seçeneklerine on-line direkt bağlantı imkanı

 

Türkiye ve Dünya Elinizin Altında

Menkul Kıymet İşlemleri ve danışmanlık kapsamında Türkiye ve dünya piyasalarına erişim Gedik Private ile çok kolay. Gedik Private Online Şubesi’nin yanında anlaşmalı data sağlayıcı şirketlerin e-broker hizmetleri, Gedik Mobile Iphone ve android uygulamaları ile yurtiçi piyasalar, Metatrader4 ile Forex ve kaldıraçlı piyasalar, Gedik Universal ile 24 ülkede, 100’den fazla piyasada pay senetleri, Eurobond’lar, futures kontratlar ve opsiyonlarda işlemleri TraderWorkstation, WebTrader veya mobileTWS aracılığı ile yapabilirsiniz.

Türk ve Dünya Piyasalarına Direkt Ulaşım

Gedik Private kişiye özel işlem ve danışmanlık hizmetlerinde geniş bir spektrumda Türk ve dünya piyasalarındaki sabit getirili ve hisse senedi piyasalarının yanı sıra, vadeli piyasalar, OTC piyasalara da online bağlantının kapılarını açıyor.

Gedik Private kişiye özel işlem ve danışmanlık hizmetlerinin en önemli faydaları

  • Türk ve dünya piyasalarına direkt bağlantı
  • Piyasa ve ürün bazında uzman önerileri
  • Tüm dünya piyasalarına bağlantı imkanı
  • En iyi işlem fiyatı, kolay işlem girebilme ve en hızlı şekilde işlem gönderebilme
  • Tailor-made yatırım önerileri ve trading tavsiyeleri

Kişiye Özel İşlem ve Danışmanlık Hizmetleri

Gedik Private’ın en önemli farkı tailor-made trading fikirleri üreterek finans piyasalarındaki tüm fırsatları yakalamaya çalışması ve bunu özel müşterileri ile paylaşmasıdır. Piyasaları izleyebilen, gerek özel yatırım uzmanları gerekse online platformlar aracılığıyla işlemlerini kendisi yapan müşterilerimize verdiğimiz özel trading fikirleri onların yatırım piyasalarında en büyük yardımcısı olur.